מנכ"לית ומייסדת R&H Properties אירחה מסיבת השקה עבור איילי הנדל"ן העשירים באפריקה והגדולים בדובאי

רביה חלימי, מנכ"לית ומייסדת R&H Properties אירחה מסיבת השקה בלתי נשכחת ב-10 ביוני 2024, בקונרד דובאי היוקרתי.

האירוע הבלעדי ו"רק למוזמנים", ריכז את ה-VIPs, המכובדים והיזמים המשפיעים ביותר באפריקה לצד חברות הנדל"ן המובילות של דובאי כמו Emaar Properties, Nakheel, Meraas, Sobha Realty, Meydan Group, Deyaar, Omniyat, DAMAC Properties, MAG Development Property, The First Group, Azizi Development.

עם התמקדות בהצגת כוח הקנייה החזק של אפריקה וזירת הנדל"ן המפוארת של דובאי, הערב נחשב להצלחה אסטרונומית.

R&H Properties מארחים את "אירוע הנדל"ן של דובאי של השנה"

עבור הנוכחים, כולם כינו אותו ביחד "אירוע הנדל"ן של דובאי לשנת 2024".

האורחים המוערכים מאוד זכו לחוויה מלהיבה, כאשר כולם התפנקו עם יצירות קולינריות מעולות שנוצרו על ידי שפים בעלי שם עולמי ונערכו על ידי אמנים מוכשרים. אווירה כזו הכינה את הבמה לאווירת האוקטן הגבוהה של חברות ונטוורקינג על רקע האלגנטיות.

יתר על כן, האירוע סיפק דרך לדון בשוק הנדל"ן של דובאי, שכן הוא ממשיך לצמוח באופן אקספוננציאלי בגלל זרם משקיעים זרים, במיוחד מאפריקה.

באמצעות עדכון מעודד זה, הקמפיינים השיווקיים הנרחבים של R&H Properties זכו להערכה רבה וזכו לשבחים על הריכוזיות שלהם כלפי מיליונים אפריקאיים (Ultra High Net Worth Individuals). באופן בלתי נמנע, הלילה התקדם עם החתימה על עסקאות שאין לעמוד בפניהן מימין ומשמאל, אשר שלטו עוד יותר בפלח השוק הצומח במהירות.

כאשר מנכ"לית ומייסדת R&H Properties, רביהה חלימי, קיבלה את הפיקוד המלא, היא הדגישה את מחויבותה לגשר על הפער בין דובאי לאפריקה. המסר הברור שלה הדהד לאורך הערב – שהיא (ותהיה תמיד) הכוח הבולט שמניע לבדו את ההתכנסות של שוק הנדל"ן היוקרתי של דובאי עם העשירים באפריקה.

ככל שהלילה התגלגל, היה ברור ש-R&H Properties לא רק הרכיבו מפגש מפואר ברמה עולמית, אלא גם היווה את הבמה לשיתוף פעולה רווחי בתוך הנוף העסקי של דובאי ואפריקה.

עם מנהיגותה של רביחה, ההתכנסות המשמחת שלה סימנה רגע מרכזי בהמצאה מחדש של גבולות הקניית כושר הקנייה והאומניפוטנציה המתאימים למלוכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *